Kronborg Games III • 2018 Mar 03 • Snekkersten hallen • Snekkersten

 

Københavns IF
# BibNo Result Pos Name Q Event Group Day / time
1 484 15.25 9 Emilie Rüdinger Garde (2008) 60 meter hæk Piger 11 år 1 - 10:00
2 211 14.47 8 Isabella Bonde (2008) 13.84 60 meter hæk Piger 11 år 1 - 10:00
3 221 12.70 5 Sophia Bonde (2007) 12.41 60 meter hæk Piger 11 år 1 - 10:00
4 206 7.57 17 Ditte Jensen (2005) 8.56 Kuglestød Piger 13 år 1 - 10:00
5 207 8.12 11 Elisabeeth Røddik Elsner (2006) 8.79 Kuglestød Piger 13 år 1 - 10:00
6 486 DNS Laura Thygesen (2006) Kuglestød Piger 13 år 1 - 10:00
7 217 6.75 27 Mikaela Medina Sørensen (2006) 7.54 Kuglestød Piger 13 år 1 - 10:00
8 214 13.27 5 Marvin Jensen (2007) 13.21 60 meter hæk Drenge 11 år 1 - 10:15
9 197 13.62 15 Alberte Rosenbak (2006) 60 meter hæk Piger 13 år 1 - 10:30
10 204 11.85 5 Celina Hagihara (2006) 11.72 60 meter hæk Piger 13 år 1 - 10:30
11 486 20 Laura Thygesen (2006) 60 meter hæk Piger 13 år 1 - 10:30
12 217 12.57 6 Mikaela Medina Sørensen (2006) 60 meter hæk Piger 13 år 1 - 10:30
13 211 0.90 7 Isabella Bonde (2008) Højdespring Piger 11 år 1 - 10:30
14 485 DNS Klara Hatini Pedersen (2008) Højdespring Piger 11 år 1 - 10:30
15 221 1.10 5 Sophia Bonde (2007) 1.15 Højdespring Piger 11 år 1 - 10:30
16 487 DNS Mynte Pilgård Ostenfeldt (2009) Længdespring Drenge 9 år 1 - 10:45
17 489 2.06 16 Vitus-August Linde Juul (2010) Længdespring Drenge 9 år 1 - 10:45
18 382 9.98 10 Aliya Dahl (2007) 9.85 60 meter - Round 1 Piger 11 år 1 - 11:15
19 208 9.91 9 Emma Bolvig King (2008) 9.78 60 meter - Round 1 Piger 11 år 1 - 11:15
20 211 10.61 18 Isabella Bonde (2008) 10.78 60 meter - Round 1 Piger 11 år 1 - 11:15
21 485 10.65 20 Klara Hatini Pedersen (2008) 60 meter - Round 1 Piger 11 år 1 - 11:15
22 221 9.71 6 Sophia Bonde (2007) 9.74 60 meter - Round 1 Piger 11 år 1 - 11:15
23 202 3.73 6 August Juhl Horsgaard (2007) 3.62 Længdespring Drenge 11 år 1 - 11:15
24 386 DNS Hector Wielechowski (2007) 3.64 Længdespring Drenge 11 år 1 - 11:15
25 210 3.42 13 Hjalte-Johannes Kronborg (2008) 3.32 Længdespring Drenge 11 år 1 - 11:15
26 392 3.45 11 Samuel Kærhøg (2007) 3.31 Længdespring Drenge 11 år 1 - 11:15
27 487 DNS Mynte Pilgård Ostenfeldt (2009) 60 meter - Round 1 Drenge 9 år 1 - 11:30
28 489 13.08 18 Vitus-August Linde Juul (2010) 60 meter - Round 1 Drenge 9 år 1 - 11:30
29 208 5.36 6 Emma Bolvig King (2008) 5.31 Kuglestød Piger 11 år 1 - 11:30
30 197 10.13 40 Alberte Rosenbak (2006) 10.13 60 meter - Round 1 Piger 13 år 1 - 11:45
31 200 9.97 37 Alma Juhl Horsgaard (2005) 9.94 60 meter - Round 1 Piger 13 år 1 - 11:45
32 204 8.57 4 Celina Hagihara (2006) 8.57 60 meter - Round 1 Piger 13 år 1 - 11:45
33 206 9.89 33 Ditte Jensen (2005) 9.96 60 meter - Round 1 Piger 13 år 1 - 11:45
34 207 9.65 25 Elisabeeth Røddik Elsner (2006) 9.59 60 meter - Round 1 Piger 13 år 1 - 11:45
35 202 9.36 5 August Juhl Horsgaard (2007) 9.59 60 meter - Round 1 Drenge 11 år 1 - 12:15
36 210 10.22 18 Hjalte-Johannes Kronborg (2008) 10.32 60 meter - Round 1 Drenge 11 år 1 - 12:15
37 212 9.00 2 Kevin Jensen (2007) 8.90 60 meter - Round 1 Drenge 11 år 1 - 12:15
38 392 9.34 4 Samuel Kærhøg (2007) 9.26 60 meter - Round 1 Drenge 11 år 1 - 12:15
39 484 2.49 23 Emilie Rüdinger Garde (2008) Længdespring Piger 11 år 1 - 12:15
40 208 3.83 5 Emma Bolvig King (2008) 3.66 Længdespring Piger 11 år 1 - 12:15
41 483 DNS Adam Skytte (2006) 60 meter - Round 1 Drenge 13 år 1 - 12:45
42 199 9.59 18 Alexander Holzknecht Hrafnkelsson (2006) 9.66 60 meter - Round 1 Drenge 13 år 1 - 12:45
43 393 9.69 21 Shady Mohamed (2006) 9.55 60 meter - Round 1 Drenge 13 år 1 - 12:45
44 205 1.90 1 Christoffer Ådahl (2000) 1.85 Højdespring Drenge 18-19 år 1 - 12:45
45 197 3.36 30 Alberte Rosenbak (2006) 3.28 Længdespring Piger 13 år 1 - 13:00
46 200 3.32 32 Alma Juhl Horsgaard (2005) 3.35 Længdespring Piger 13 år 1 - 13:00
47 204 4.18 11 Celina Hagihara (2006) 4.13 Længdespring Piger 13 år 1 - 13:00
48 207 3.65 22 Elisabeeth Røddik Elsner (2006) 4.05 Længdespring Piger 13 år 1 - 13:00
49 486 DNS Laura Thygesen (2006) Længdespring Piger 13 år 1 - 13:00
50 204 8.63 5 Celina Hagihara (2006) 8.57 60 meter - Final Piger 13 år 1 - 13:15
51 202 9.45 5 August Juhl Horsgaard (2007) 9.36 60 meter - Final Drenge 11 år 1 - 13:30
52 212 8.95 3 Kevin Jensen (2007) 9.00 60 meter - Final Drenge 11 år 1 - 13:30
53 392 9.34 4 Samuel Kærhøg (2007) 9.34 60 meter - Final Drenge 11 år 1 - 13:30
54 383 7.31 2 Daryoush Yazdanyar (1986) 7.11 60 meter - Round 1 Mænd senior 1 - 13:45
55 219 9.84 27 Selina Sparre (2004) 10.13 60 meter - Round 1 Piger 15 år 1 - 14:15
56 488 9.81 25 Therese Bastholm (2004) 60 meter - Round 1 Piger 15 år 1 - 14:15
57 390 DNS Lukas Medina Sørensen (2003) Stangspring Drenge 15 år 1 - 14:15
58 217 1.35 3 Mikaela Medina Sørensen (2006) 1.37 Højdespring Piger 13 år 1 - 14:30
59 199 4.08 6 Alexander Holzknecht Hrafnkelsson (2006) 3.99 Længdespring Drenge 13 år 1 - 14:30
60 393 3.05 23 Shady Mohamed (2006) 3.56 Længdespring Drenge 13 år 1 - 14:30
61 386 DNS Hector Wielechowski (2007) 8.39 Kuglestød Drenge 11 år 1 - 14:30
62 212 8.92 1 Kevin Jensen (2007) 9.21 Kuglestød Drenge 11 år 1 - 14:30
63 214 8.25 4 Marvin Jensen (2007) 8.25 Kuglestød Drenge 11 år 1 - 14:30
64 386 DNS Hector Wielechowski (2007) 1.30 Højdespring Drenge 11 år 1 - 15:30
65 212 1.25 2 Kevin Jensen (2007) 1.26 Højdespring Drenge 11 år 1 - 15:30
66 214 1.20 4 Marvin Jensen (2007) 1.20 Højdespring Drenge 11 år 1 - 15:30
67 383 7.29 2 Daryoush Yazdanyar (1986) 7.31 60 meter - Final Mænd senior 1 - 15:45
68 219 4.92 17 Selina Sparre (2004) Kuglestød Piger 15 år 1 - 16:15
69 488 5.11 16 Therese Bastholm (2004) Kuglestød Piger 15 år 1 - 16:15