ØST ungdom inde • 2013 Jan 12 - Jan 13 • Ballerup Super Arena • Ballerup

 

Sparta
# BibNo Result Pos Name Q Event Group Day / time
1 334 DNS Améli Kampp (2001) 1.15 Højdespring Piger 12 år 1 - 09:00
2 341 1.15 4 Anna Sofie Frænde (2001) 1.05 Højdespring Piger 12 år 1 - 09:00
3 469 6 Cecilie Boesdal (2001) 1.19 Højdespring Piger 12 år 1 - 09:00
4 370 1.25 1 Esther Vöge-Widding (2001) 1.35 Højdespring Piger 12 år 1 - 09:00
5 379 1.25 2 Ingrid Eckardt (2001) 1.25 Højdespring Piger 12 år 1 - 09:00
6 443 1.15 3 Signe Grevy Ejstrup (2001) 1.16 Højdespring Piger 12 år 1 - 09:00
7 335 3.86 9 Anders Emil Busk (2001) 3.76 Længdespring Drenge 12 år 1 - 09:00
8 356 3.62 11 Christian Munch Skylv (2001) 3.49 Længdespring Drenge 12 år 1 - 09:00
9 386 3.53 12 Jonathan Thulstrup (2001) 3.47 Længdespring Drenge 12 år 1 - 09:00
10 409 4.49 2 Magnus Skjøtt Jensen (2001) 4.52 Længdespring Drenge 12 år 1 - 09:00
11 446 DNS Sofus Fich (2001) 3.48 Længdespring Drenge 12 år 1 - 09:00
12 454 4.44 3 Vincent Plas (2001) 4.12 Længdespring Drenge 12 år 1 - 09:00
13 366 10.48 3 Emilie Hansen (1999) Kuglestød Piger 14-15 år 1 - 09:00
14 373 9.93 6 Freja Lomholt (1999) 8.62 Kuglestød Piger 14-15 år 1 - 09:00
15 391 8.78 8 Karla Sonne Søndergaard (1999) Kuglestød Piger 14-15 år 1 - 09:00
16 392 12.77 2 Karoline Mangor (1998) 13.04 Kuglestød Piger 14-15 år 1 - 09:00
17 393 9.98 5 Katrine Koch Jacobsen (1999) 9.77 Kuglestød Piger 14-15 år 1 - 09:00
18 390 9.85 3 Karla Scharfe (2003) 9.74 60 meter - Round 1 Piger 10 år 1 - 09:30
19 413 9.27 1 Marie Falkebo Jensen (2003) 9.27 60 meter - Round 1 Piger 10 år 1 - 09:30
20 358 DNS Clara Elvira Paludan (2002) 9.16 60 meter - Round 1 Piger 11 år 1 - 09:40
21 401 9.77 2 Liv Nedergaard (2002) 9.61 60 meter - Round 1 Piger 11 år 1 - 09:40
22 412 10.45 3 Maria Boesdal (2002) 10.04 60 meter - Round 1 Piger 11 år 1 - 09:40
23 419 10.08 4 Mie Hyllinge (2002) 10.08 60 meter - Round 1 Piger 11 år 1 - 09:40
24 340 9.58 4 Anna Mark Helwigh (2000) 9.47 60 meter - Round 1 Piger 13 år 1 - 09:55
25 352 10.27 7 Caroline Tarrasson Hansen (2000) 10.78 60 meter - Round 1 Piger 13 år 1 - 09:55
26 476 9.57 5 Cecilie Næsby (2000) 60 meter - Round 1 Piger 13 år 1 - 09:55
27 369 8.88 1 Emma Eriksen (2000) 8.87 60 meter - Round 1 Piger 13 år 1 - 09:55
28 377 8.87 3 Hannah Illum Petersen (2000) 8.96 60 meter - Round 1 Piger 13 år 1 - 09:55
29 474 8.93 2 Iona Pardis White (2000) 8.94 60 meter - Round 1 Piger 13 år 1 - 09:55
30 418 9.90 6 Matilde Willer (2000) 60 meter - Round 1 Piger 13 år 1 - 09:55
31 431 8.71 2 Olivia Tuokila (2000) 8.98 60 meter - Round 1 Piger 13 år 1 - 09:55
32 432 DNS Ophelia Buch (2000) 9.15 60 meter - Round 1 Piger 13 år 1 - 09:55
33 442 9.67 4 Selma Staun (2000) 60 meter - Round 1 Piger 13 år 1 - 09:55
34 450 9.04 3 Suzanne Andersen (2000) 60 meter - Round 1 Piger 13 år 1 - 09:55
35 364 5.12 2 Emil Frænde (2000) 5.11 Længdespring Drenge 13 år 1 - 09:55
36 365 4.66 5 Emil Jessen (2000) Længdespring Drenge 13 år 1 - 09:55
37 372 4.62 7 Frederik Engborg Thede (2000) 4.13 Længdespring Drenge 13 år 1 - 09:55
38 405 4.64 6 Lucas Lazarus Bunch (2000) 4.65 Længdespring Drenge 13 år 1 - 09:55
39 407 5.25 1 Mads Lund (2000) 4.76 Længdespring Drenge 13 år 1 - 09:55
40 435 4.56 8 Peter Moll Berg (2000) 4.75 Længdespring Drenge 13 år 1 - 09:55
41 334 DNS Améli Kampp (2001) 9.21 60 meter - Round 1 Piger 12 år 1 - 10:10
42 341 10.17 5 Anna Sofie Frænde (2001) 10.08 60 meter - Round 1 Piger 12 år 1 - 10:10
43 370 DNS Esther Vöge-Widding (2001) 60 meter - Round 1 Piger 12 år 1 - 10:10
44 378 9.17 1 Ida Beiter Bomme (2001) 8.91 60 meter - Round 1 Piger 12 år 1 - 10:10
45 439 9.36 2 Sacha Fagerholm (2001) 9.26 60 meter - Round 1 Piger 12 år 1 - 10:10
46 443 10.37 6 Signe Grevy Ejstrup (2001) 60 meter - Round 1 Piger 12 år 1 - 10:10
47 390 1.13 1 Karla Scharfe (2003) 1.22 Højdespring Piger 10 år 1 - 10:10
48 339 9.09 5 Ane Kjærgaard (1998) 9.19 60 meter - Round 1 Piger 14-15 år 1 - 10:20
49 342 DNS Anne Krarup Knudsen (1998) 60 meter - Round 1 Piger 14-15 år 1 - 10:20
50 343 8.28 2 Anne Sofie Kirkegaaard (1998) 8.76 60 meter - Round 1 Piger 14-15 år 1 - 10:20
51 351 9.33 6 Caroline Lind Larsen (1999) 9.58 60 meter - Round 1 Piger 14-15 år 1 - 10:20
52 366 8.57 2 Emilie Hansen (1999) 8.76 60 meter - Round 1 Piger 14-15 år 1 - 10:20
53 367 DNS Emilie Persson (1999) 9.59 60 meter - Round 1 Piger 14-15 år 1 - 10:20
54 368 8.37 1 Emma Beiter Bomme (1998) 8.12 60 meter - Round 1 Piger 14-15 år 1 - 10:20
55 373 9.09 6 Freja Lomholt (1999) 8.94 60 meter - Round 1 Piger 14-15 år 1 - 10:20
56 385 9.54 7 Johanne Wiedemann Simonse (1999) 60 meter - Round 1 Piger 14-15 år 1 - 10:20
57 391 DNS Karla Sonne Søndergaard (1999) 9.11 60 meter - Round 1 Piger 14-15 år 1 - 10:20
58 392 8.50 3 Karoline Mangor (1998) 8.75 60 meter - Round 1 Piger 14-15 år 1 - 10:20
59 393 8.37 1 Katrine Koch Jacobsen (1999) 8.48 60 meter - Round 1 Piger 14-15 år 1 - 10:20
60 398 8.64 3 Leonora Hede (1998) 8.69 60 meter - Round 1 Piger 14-15 år 1 - 10:20
61 404 DNS Louise Wessel Leroy (1999) 9.27 60 meter - Round 1 Piger 14-15 år 1 - 10:20
62 410 9.25 5 Malou Celia Postvang (1999) 60 meter - Round 1 Piger 14-15 år 1 - 10:20
63 415 8.46 2 Maria Selck (1999) 8.41 60 meter - Round 1 Piger 14-15 år 1 - 10:20
64 421 9.12 4 Mille Hjorth Westergren (1999) 9.21 60 meter - Round 1 Piger 14-15 år 1 - 10:20
65 422 9.61 7 Mille Lindholm Pedersen (1999) 9.56 60 meter - Round 1 Piger 14-15 år 1 - 10:20
66 423 8.29 1 Mira Guldbrandsen (1998) 8.31 60 meter - Round 1 Piger 14-15 år 1 - 10:20
67 424 9.44 7 Nana Birch Krull (1999) 60 meter - Round 1 Piger 14-15 år 1 - 10:20
68 438 8.68 3 Rikke Andersen (1998) 8.74 60 meter - Round 1 Piger 14-15 år 1 - 10:20
69 348 DNS Benedicte Heegaard (1997) 8.52 60 meter - Round 1 Piger 16-17 år 1 - 10:40
70 353 8.33 1 Cathrine Vintergaard Ott (1996) 8.29 60 meter - Round 1 Piger 16-17 år 1 - 10:40
71 362 8.72 4 Ditte Schmidt (1997) 8.62 60 meter - Round 1 Piger 16-17 år 1 - 10:40
72 371 DNS Felicia Reintoft (1996) 8.58 60 meter - Round 1 Piger 16-17 år 1 - 10:40
73 387 DNS Josefine Müntzberg (1996) 8.64 60 meter - Round 1 Piger 16-17 år 1 - 10:40
74 394 DNS Kirstine Odgaard Herr (1997) 8.94 60 meter - Round 1 Piger 16-17 år 1 - 10:40
75 395 8.47 2 Kristina Sieland (1996) 8.13 60 meter - Round 1 Piger 16-17 år 1 - 10:40
76 397 8.14 1 Laura Tølløse (1997) 8.12 60 meter - Round 1 Piger 16-17 år 1 - 10:40
77 425 9.15 6 Nana Mägi (1997) 9.68 60 meter - Round 1 Piger 16-17 år 1 - 10:40
78 369 9.96 2 Emma Eriksen (2000) 10.00 Kuglestød Piger 13 år 1 - 10:40
79 450 8.95 3 Suzanne Andersen (2000) 9.06 Kuglestød Piger 13 år 1 - 10:40
80 335 10.24 6 Anders Emil Busk (2001) 10.02 60 meter - Round 1 Drenge 12 år 1 - 10:50
81 337 9.34 4 Andreas Christoffersen (2001) 9.27 60 meter - Round 1 Drenge 12 år 1 - 10:50
82 356 10.53 6 Christian Munch Skylv (2001) 10.31 60 meter - Round 1 Drenge 12 år 1 - 10:50
83 386 10.49 5 Jonathan Thulstrup (2001) 10.42 60 meter - Round 1 Drenge 12 år 1 - 10:50
84 409 9.19 1 Magnus Skjøtt Jensen (2001) 8.76 60 meter - Round 1 Drenge 12 år 1 - 10:50
85 454 9.26 2 Vincent Plas (2001) 9.77 60 meter - Round 1 Drenge 12 år 1 - 10:50
86 475 8.22 2 Andreas Gorm Hansen (1999) 8.25 60 meter - Round 1 Drenge 14-15 år 1 - 11:00
87 363 9.22 6 Egil Tøgern Aasen (1999) 9.34 60 meter - Round 1 Drenge 14-15 år 1 - 11:00
88 381 8.54 5 Jacob Hvorup (1999) 8.45 60 meter - Round 1 Drenge 14-15 år 1 - 11:00
89 429 7.67 1 Nikolaj Lind Andersen (1998) 7.89 60 meter - Round 1 Drenge 14-15 år 1 - 11:00
90 433 8.76 6 Oskar Lundin (1999) 8.96 60 meter - Round 1 Drenge 14-15 år 1 - 11:00
91 445 7.75 1 Simon Traore (1998) 7.56 60 meter - Round 1 Drenge 14-15 år 1 - 11:00
92 448 8.14 1 Sofus Rasmus Clausen (1998) 8.36 60 meter - Round 1 Drenge 14-15 år 1 - 11:00
93 455 8.44 3 Virgil Topholm Hartmann (1998) 8.39 60 meter - Round 1 Drenge 14-15 år 1 - 11:00
94 401 1.16 3 Liv Nedergaard (2002) 1.15 Højdespring Piger 11 år 1 - 11:00
95 412 1.16 4 Maria Boesdal (2002) 1.05 Højdespring Piger 11 år 1 - 11:00
96 390 DNS Karla Scharfe (2003) 3.88 Længdespring Piger 10 år 1 - 11:00
97 357 10.40 6 Christoffer Bernsen (2000) 10.12 60 meter - Round 1 Drenge 13 år 1 - 11:15
98 364 8.49 2 Emil Frænde (2000) 8.54 60 meter - Round 1 Drenge 13 år 1 - 11:15
99 365 8.89 2 Emil Jessen (2000) 8.93 60 meter - Round 1 Drenge 13 år 1 - 11:15
100 405 9.17 4 Lucas Lazarus Bunch (2000) 8.68 60 meter - Round 1 Drenge 13 år 1 - 11:15
101 407 DNS Mads Lund (2000) 8.68 60 meter - Round 1 Drenge 13 år 1 - 11:15
102 435 8.95 4 Peter Moll Berg (2000) 8.84 60 meter - Round 1 Drenge 13 år 1 - 11:15
103 330 7.66 1 Albert Kuhlmann (1997) 7.72 60 meter - Round 1 Drenge 16-17 år 1 - 11:25
104 350 DNS Bulut Tümer Busali (1997) 60 meter - Round 1 Drenge 16-17 år 1 - 11:25
105 361 7.80 3 Daniel Korang (1996) 8.02 60 meter - Round 1 Drenge 16-17 år 1 - 11:25
106 374 8.22 6 Fuad Ahmad Raga (1996) 8.28 60 meter - Round 1 Drenge 16-17 år 1 - 11:25
107 420 DNS Mikkel Lysholt Petersen (1997) 8.01 60 meter - Round 1 Drenge 16-17 år 1 - 11:25
108 436 7.87 4 Philip Reynolds (1996) 7.85 60 meter - Round 1 Drenge 16-17 år 1 - 11:25
109 441 7.76 4 Sebastian Pedersen (1997) 8.16 60 meter - Round 1 Drenge 16-17 år 1 - 11:25
110 331 7.34 2 Alexander Hornshøj (1994) 7.18 60 meter - Round 1 Drenge 18-19 år 1 - 11:40
111 349 7.31 2 Benjamin Gabrielsen (1995) 7.21 60 meter - Round 1 Drenge 18-19 år 1 - 11:40
112 417 7.64 3 Massin Aid Bouziad (1995) 7.76 60 meter - Round 1 Drenge 18-19 år 1 - 11:40
113 370 7.23 6 Esther Vöge-Widding (2001) 7.44 Kuglestød Piger 12 år 1 - 11:40
114 443 4.96 11 Signe Grevy Ejstrup (2001) 4.97 Kuglestød Piger 12 år 1 - 11:40
115 382 10.33 6 Jakob Haugaard Bohl Ander (2003) 1.00 60 meter - Round 1 Drenge 10 år 1 - 11:45
116 399 11.57 7 Linus Christoffersen (2003) 11.44 60 meter - Round 1 Drenge 10 år 1 - 11:45
117 447 9.23 1 Sofus Peter Lassen (2003) 9.36 60 meter - Round 1 Drenge 10 år 1 - 11:45
118 456 DNS William Osula (2003) 60 meter - Round 1 Drenge 10 år 1 - 11:45
119 413 2.44.39 1 Marie Falkebo Jensen (2003) 2.45.69 800 meter Piger 10 år 1 - 12:00
120 372 2.20 2 Frederik Engborg Thede (2000) 2.20 Stangspring Drenge 13 år 1 - 12:00
121 455 3.40 1 Virgil Topholm Hartmann (1998) 3.30 Stangspring Drenge 14-15 år 1 - 12:00
122 419 3.06.53 6 Mie Hyllinge (2002) 800 meter Piger 11 år 1 - 12:05
123 430 2.49.19 1 Nikoline Høegh Ørum-Niels (2002) 3.00.25 800 meter Piger 11 år 1 - 12:05
124 351 1.38 10 Caroline Lind Larsen (1999) 1.35 Højdespring Piger 14-15 år 1 - 12:05
125 366 1.50 3 Emilie Hansen (1999) 1.55 Højdespring Piger 14-15 år 1 - 12:05
126 367 DNS Emilie Persson (1999) 1.39 Højdespring Piger 14-15 år 1 - 12:05
127 373 1.38 8 Freja Lomholt (1999) 1.35 Højdespring Piger 14-15 år 1 - 12:05
128 391 1.44 5 Karla Sonne Søndergaard (1999) 1.25 Højdespring Piger 14-15 år 1 - 12:05
129 392 1.38 6 Karoline Mangor (1998) 1.50 Højdespring Piger 14-15 år 1 - 12:05
130 421 14 Mille Hjorth Westergren (1999) 1.25 Højdespring Piger 14-15 år 1 - 12:05
131 438 1.62 1 Rikke Andersen (1998) 1.50 Højdespring Piger 14-15 år 1 - 12:05
132 475 5.20 5 Andreas Gorm Hansen (1999) Længdespring Drenge 14-15 år 1 - 12:05
133 376 5.18 6 Gustav Lundholm Nielsen (1998) 4.75 Længdespring Drenge 14-15 år 1 - 12:05
134 381 4.74 8 Jacob Hvorup (1999) Længdespring Drenge 14-15 år 1 - 12:05
135 429 5.25 4 Nikolaj Lind Andersen (1998) 5.79 Længdespring Drenge 14-15 år 1 - 12:05
136 433 4.65 10 Oskar Lundin (1999) 4.65 Længdespring Drenge 14-15 år 1 - 12:05
137 445 6.06 1 Simon Traore (1998) 5.93 Længdespring Drenge 14-15 år 1 - 12:05
138 448 5.52 3 Sofus Rasmus Clausen (1998) 5.75 Længdespring Drenge 14-15 år 1 - 12:05
139 455 DNS Virgil Topholm Hartmann (1998) 5.09 Længdespring Drenge 14-15 år 1 - 12:05
140 341 2.55.75 5 Anna Sofie Frænde (2001) 2.50.69 800 meter Piger 12 år 1 - 12:10
141 379 2.36.88 2 Ingrid Eckardt (2001) 2.46.81 800 meter Piger 12 år 1 - 12:10
142 453 2.36.77 1 Viktoria Dommer (2001) 2.45.82 800 meter Piger 12 år 1 - 12:10
143 377 2.39.44 1 Hannah Illum Petersen (2000) 2.34.30 800 meter Piger 13 år 1 - 12:15
144 389 2.50.73 5 Julie Falkebo Jensen (2000) 2.53.24 800 meter Piger 13 år 1 - 12:15
145 396 2.42.32 3 Laura Nørrung Poulsen (2000) 2.33.42 800 meter Piger 13 år 1 - 12:15
146 336 2.36.10 7 Andrea Steen Sørensen (1999) 2.33.51 800 meter Piger 14-15 år 1 - 12:20
147 344 2.29.68 4 Asta Kielgast (1999) 2.29.81 800 meter Piger 14-15 år 1 - 12:20
148 384 2.46.74 10 Johanna Skylv Munch (1999) 2.37.50 800 meter Piger 14-15 år 1 - 12:20
149 414 DNS Maria H.B. Andersen (1998) 2.13.64 800 meter Piger 14-15 år 1 - 12:20
150 426 2.23.40 2 Natalja Norius-Petersen (1998) 2.20.50 800 meter Piger 14-15 år 1 - 12:20
151 347 2.34.81 3 Augusta Korsgaard (1997) 2.30.34 800 meter Piger 16-17 år 1 - 12:30
152 452 2.53.86 7 Ulrikke Nyvold (1997) 800 meter Piger 16-17 år 1 - 12:30
153 382 2.59.91 5 Jakob Haugaard Bohl Ander (2003) 3.08.57 800 meter Drenge 10 år 1 - 12:35
154 456 DNS William Osula (2003) 800 meter Drenge 10 år 1 - 12:35
155 444 2.58.38 3 Simon Hjort Jensen (2002) 2.56.44 800 meter Drenge 11 år 1 - 12:40
156 333 9.98 3 Amanda Lillevang Rasmusse (1997) Kuglestød Piger 16-17 år 1 - 12:40
157 348 12.06 2 Benedicte Heegaard (1997) 11.26 Kuglestød Piger 16-17 år 1 - 12:40
158 386 3.02.41 8 Jonathan Thulstrup (2001) 3.18.66 800 meter Drenge 12 år 1 - 12:43
159 446 2.45.16 4 Sofus Fich (2001) 3.04.64 800 meter Drenge 12 år 1 - 12:43
160 357 2.55.90 5 Christoffer Bernsen (2000) 800 meter Drenge 13 år 1 - 12:45
161 435 2.40.68 3 Peter Moll Berg (2000) 2.36.29 800 meter Drenge 13 år 1 - 12:45
162 440 2.28.00 1 Sebastian Nielsen (2000) 2.29.43 800 meter Drenge 13 år 1 - 12:45
163 376 2.22.05 3 Gustav Lundholm Nielsen (1998) 2.17.57 800 meter Drenge 14-15 år 1 - 12:50
164 402 DNS Louis Henriksen (1999) 2.40.50 800 meter Drenge 14-15 år 1 - 12:50
165 375 2.09.29 3 Gustav Krøll (1996) 2.05.34 800 meter Drenge 16-17 år 1 - 13:00
166 383 2.05.37 1 Joakim Engelbrecht (1996) 2.03.69 800 meter Drenge 16-17 år 1 - 13:00
167 437 2.15.40 4 Remi Rosseau (1997) 800 meter Drenge 16-17 år 1 - 13:00
168 358 DNS Clara Elvira Paludan (2002) 3.94 Længdespring Piger 11 år 1 - 13:20
169 401 3.40 9 Liv Nedergaard (2002) 3.71 Længdespring Piger 11 år 1 - 13:20
170 412 3.70 5 Maria Boesdal (2002) 3.69 Længdespring Piger 11 år 1 - 13:20
171 343 8.32 2 Anne Sofie Kirkegaaard (1998) 8.28 60 meter - Semi final Piger 14-15 år 1 - 13:40
172 366 8.53 5 Emilie Hansen (1999) 8.57 60 meter - Semi final Piger 14-15 år 1 - 13:40
173 368 8.22 2 Emma Beiter Bomme (1998) 8.37 60 meter - Semi final Piger 14-15 år 1 - 13:40
174 392 8.35 4 Karoline Mangor (1998) 8.50 60 meter - Semi final Piger 14-15 år 1 - 13:40
175 393 8.35 3 Katrine Koch Jacobsen (1999) 8.37 60 meter - Semi final Piger 14-15 år 1 - 13:40
176 398 DNS Leonora Hede (1998) 8.64 60 meter - Semi final Piger 14-15 år 1 - 13:40
177 415 8.35 4 Maria Selck (1999) 8.46 60 meter - Semi final Piger 14-15 år 1 - 13:40
178 423 8.16 1 Mira Guldbrandsen (1998) 8.29 60 meter - Semi final Piger 14-15 år 1 - 13:40
179 438 8.77 6 Rikke Andersen (1998) 8.68 60 meter - Semi final Piger 14-15 år 1 - 13:40
180 475 8.22 4 Andreas Gorm Hansen (1999) 8.22 60 meter - Semi final Drenge 14-15 år 1 - 13:50
181 381 8.60 7 Jacob Hvorup (1999) 8.54 60 meter - Semi final Drenge 14-15 år 1 - 13:50
182 429 7.60 2 Nikolaj Lind Andersen (1998) 7.67 60 meter - Semi final Drenge 14-15 år 1 - 13:50
183 445 7.57 1 Simon Traore (1998) 7.75 60 meter - Semi final Drenge 14-15 år 1 - 13:50
184 448 8.11 3 Sofus Rasmus Clausen (1998) 8.14 60 meter - Semi final Drenge 14-15 år 1 - 13:50
185 455 8.45 5 Virgil Topholm Hartmann (1998) 8.44 60 meter - Semi final Drenge 14-15 år 1 - 13:50
186 352 1.31 5 Caroline Tarrasson Hansen (2000) 1.28 Højdespring Piger 13 år 1 - 13:50
187 476 1.15 8 Cecilie Næsby (2000) Højdespring Piger 13 år 1 - 13:50
188 396 1.55 1 Laura Nørrung Poulsen (2000) 1.47 Højdespring Piger 13 år 1 - 13:50
189 442 1.31 6 Selma Staun (2000) 1.39 Højdespring Piger 13 år 1 - 13:50
190 330 7.62 2 Albert Kuhlmann (1997) 7.66 60 meter - Semi final Drenge 16-17 år 1 - 14:00
191 361 7.74 6 Daniel Korang (1996) 7.80 60 meter - Semi final Drenge 16-17 år 1 - 14:00
192 436 7.70 4 Philip Reynolds (1996) 7.87 60 meter - Semi final Drenge 16-17 år 1 - 14:00
193 441 7.72 4 Sebastian Pedersen (1997) 7.76 60 meter - Semi final Drenge 16-17 år 1 - 14:00
194 330 3.40 4 Albert Kuhlmann (1997) 3.30 Stangspring Drenge 16-17 år 1 - 14:00
195 420 2.90 8 Mikkel Lysholt Petersen (1997) 2.80 Stangspring Drenge 16-17 år 1 - 14:00
196 417 4.10 2 Massin Aid Bouziad (1995) 4.20 Stangspring Drenge 18-19 år 1 - 14:00
197 390 DNS Karla Scharfe (2003) 9.85 60 meter - Final Piger 10 år 1 - 14:10
198 413 9.24 1 Marie Falkebo Jensen (2003) 9.27 60 meter - Final Piger 10 år 1 - 14:10
199 447 9.13 2 Sofus Peter Lassen (2003) 9.23 60 meter - Final Drenge 10 år 1 - 14:15
200 434 9.41 4 Oswald Carstensen (2002) 9.45 60 meter Drenge 11 år 1 - 14:20
201 413 6.37 2 Marie Falkebo Jensen (2003) 5.94 Kuglestød Piger 10 år 1 - 14:20
202 401 9.83 7 Liv Nedergaard (2002) 9.77 60 meter - Final Piger 11 år 1 - 14:25
203 353 8.30 2 Cathrine Vintergaard Ott (1996) 8.33 60 meter - Final Piger 16-17 år 1 - 14:30
204 362 8.75 8 Ditte Schmidt (1997) 8.72 60 meter - Final Piger 16-17 år 1 - 14:30
205 395 8.39 4 Kristina Sieland (1996) 8.47 60 meter - Final Piger 16-17 år 1 - 14:30
206 397 8.09 1 Laura Tølløse (1997) 8.14 60 meter - Final Piger 16-17 år 1 - 14:30
207 330 6.13 1 Albert Kuhlmann (1997) 6.08 Længdespring Drenge 16-17 år 1 - 14:30
208 420 5.81 3 Mikkel Lysholt Petersen (1997) 5.52 Længdespring Drenge 16-17 år 1 - 14:30
209 441 5.89 2 Sebastian Pedersen (1997) 5.40 Længdespring Drenge 16-17 år 1 - 14:30
210 416 7.91 1 Martha Traoré (1994) 7.92 60 meter Piger 18-19 år 1 - 14:35
211 331 7.24 3 Alexander Hornshøj (1994) 7.34 60 meter - Final Drenge 18-19 år 1 - 14:40
212 349 7.24 2 Benjamin Gabrielsen (1995) 7.31 60 meter - Final Drenge 18-19 år 1 - 14:40
213 417 7.66 4 Massin Aid Bouziad (1995) 7.64 60 meter - Final Drenge 18-19 år 1 - 14:40
214 378 9.04 2 Ida Beiter Bomme (2001) 9.17 60 meter - Final Piger 12 år 1 - 14:45
215 439 9.35 4 Sacha Fagerholm (2001) 9.36 60 meter - Final Piger 12 år 1 - 14:45
216 369 8.63 3 Emma Eriksen (2000) 8.88 60 meter - Final Piger 13 år 1 - 14:50
217 377 8.84 6 Hannah Illum Petersen (2000) 8.87 60 meter - Final Piger 13 år 1 - 14:50
218 474 8.81 5 Iona Pardis White (2000) 8.93 60 meter - Final Piger 13 år 1 - 14:50
219 431 8.70 4 Olivia Tuokila (2000) 8.71 60 meter - Final Piger 13 år 1 - 14:50
220 450 8.97 7 Suzanne Andersen (2000) 9.04 60 meter - Final Piger 13 år 1 - 14:50
221 337 9.60 8 Andreas Christoffersen (2001) 9.34 60 meter - Final Drenge 12 år 1 - 14:55
222 409 9.03 1 Magnus Skjøtt Jensen (2001) 9.19 60 meter - Final Drenge 12 år 1 - 14:55
223 454 9.25 5 Vincent Plas (2001) 9.26 60 meter - Final Drenge 12 år 1 - 14:55
224 364 8.43 2 Emil Frænde (2000) 8.49 60 meter - Final Drenge 13 år 1 - 15:00
225 365 8.88 5 Emil Jessen (2000) 8.89 60 meter - Final Drenge 13 år 1 - 15:00
226 405 9.12 8 Lucas Lazarus Bunch (2000) 9.17 60 meter - Final Drenge 13 år 1 - 15:00
227 435 8.92 6 Peter Moll Berg (2000) 8.95 60 meter - Final Drenge 13 år 1 - 15:00
228 343 8.19 4 Anne Sofie Kirkegaaard (1998) 8.32 60 meter - Final Piger 14-15 år 1 - 15:05
229 368 8.28 5 Emma Beiter Bomme (1998) 8.22 60 meter - Final Piger 14-15 år 1 - 15:05
230 392 DNS Karoline Mangor (1998) 8.35 60 meter - Final Piger 14-15 år 1 - 15:05
231 393 8.45 7 Katrine Koch Jacobsen (1999) 8.35 60 meter - Final Piger 14-15 år 1 - 15:05
232 415 8.40 6 Maria Selck (1999) 8.35 60 meter - Final Piger 14-15 år 1 - 15:05
233 423 8.14 2 Mira Guldbrandsen (1998) 8.16 60 meter - Final Piger 14-15 år 1 - 15:05
234 475 8.25 7 Andreas Gorm Hansen (1999) 8.22 60 meter - Final Drenge 14-15 år 1 - 15:10
235 429 7.61 3 Nikolaj Lind Andersen (1998) 7.60 60 meter - Final Drenge 14-15 år 1 - 15:10
236 445 7.55 2 Simon Traore (1998) 7.57 60 meter - Final Drenge 14-15 år 1 - 15:10
237 448 8.08 6 Sofus Rasmus Clausen (1998) 8.11 60 meter - Final Drenge 14-15 år 1 - 15:10
238 358 DNS Clara Elvira Paludan (2002) 6.27 Kuglestød Piger 11 år 1 - 15:10
239 401 6.39 4 Liv Nedergaard (2002) 6.41 Kuglestød Piger 11 år 1 - 15:10
240 330 DNS Albert Kuhlmann (1997) 7.62 60 meter - Final Drenge 16-17 år 1 - 15:15
241 436 7.70 3 Philip Reynolds (1996) 7.70 60 meter - Final Drenge 16-17 år 1 - 15:15
242 441 7.82 6 Sebastian Pedersen (1997) 7.72 60 meter - Final Drenge 16-17 år 1 - 15:15
243 348 1.51 1 Benedicte Heegaard (1997) 1.56 Højdespring Piger 16-17 år 1 - 15:15
244 371 DNS Felicia Reintoft (1996) 1.45 Højdespring Piger 16-17 år 1 - 15:15
245 469 14.14.97 1 Cecilie Boesdal (2001) 3000 meter Piger 12 år 1 - 15:30
246 340 12.58.71 1 Anna Mark Helwigh (2000) 1.21.29 3000 meter Piger 13 år 1 - 15:30
247 456 DNS William Osula (2003) 3000 meter Drenge 10 år 1 - 15:45
248 400 11.45.51 1 Linus Lindquist (2002) 3000 meter Drenge 11 år 1 - 15:45
249 335 DNS Anders Emil Busk (2001) 14.11.96 3000 meter Drenge 12 år 1 - 16:00
250 360 11.28.03 2 Conrad Lind (2001) 11.12.22 3000 meter Drenge 12 år 1 - 16:00
251 345 12.49.08 2 Astrid Bager (1999) 12.33.75 3000 meter Piger 14-15 år 1 - 16:15
252 359 10.31.69 1 Clara Kall (1999) 1.03.19 3000 meter Piger 14-15 år 1 - 16:15
253 388 DNS Josephine Thestrup (1996) 10.17.56 3000 meter Piger 16-17 år 1 - 16:15
254 403 10.48.94 4 Louis Hermann (1999) 3000 meter Drenge 14-15 år 1 - 16:30
255 411 DNS Malthe Nielsen (1999) 3000 meter Drenge 14-15 år 1 - 16:30
256 375 9.39.28 2 Gustav Krøll (1996) 9.33.37 3000 meter Drenge 16-17 år 1 - 16:45
257 428 9.43.42 3 Niclas Nygaard (1996) 10.29.54 3000 meter Drenge 16-17 år 1 - 16:45
258 336 10.80 5 Andrea Steen Sørensen (1999) 60 meter hæk - Round 1 Piger 14-15 år 2 - 09:00
259 343 9.76 2 Anne Sofie Kirkegaaard (1998) 60 meter hæk - Round 1 Piger 14-15 år 2 - 09:00
260 366 10.01 3 Emilie Hansen (1999) 60 meter hæk - Round 1 Piger 14-15 år 2 - 09:00
261 373 DNS Freja Lomholt (1999) 60 meter hæk - Round 1 Piger 14-15 år 2 - 09:00
262 391 DNS Karla Sonne Søndergaard (1999) 60 meter hæk - Round 1 Piger 14-15 år 2 - 09:00
263 392 9.62 1 Karoline Mangor (1998) 9.96 60 meter hæk - Round 1 Piger 14-15 år 2 - 09:00
264 398 DNS Leonora Hede (1998) 60 meter hæk - Round 1 Piger 14-15 år 2 - 09:00
265 415 10.34 2 Maria Selck (1999) 60 meter hæk - Round 1 Piger 14-15 år 2 - 09:00
266 423 9.90 1 Mira Guldbrandsen (1998) 9.49 60 meter hæk - Round 1 Piger 14-15 år 2 - 09:00
267 475 1.45 6 Andreas Gorm Hansen (1999) Højdespring Drenge 14-15 år 2 - 09:00
268 448 8 Sofus Rasmus Clausen (1998) 1.55 Højdespring Drenge 14-15 år 2 - 09:00
269 455 1.58 2 Virgil Topholm Hartmann (1998) Højdespring Drenge 14-15 år 2 - 09:00
270 340 4.03 15 Anna Mark Helwigh (2000) 4.27 Længdespring Piger 13 år 2 - 09:00
271 476 3.80 21 Cecilie Næsby (2000) Længdespring Piger 13 år 2 - 09:00
272 369 5.09 1 Emma Eriksen (2000) 4.83 Længdespring Piger 13 år 2 - 09:00
273 377 4.86 4 Hannah Illum Petersen (2000) 4.71 Længdespring Piger 13 år 2 - 09:00
274 474 4.31 8 Iona Pardis White (2000) 4.40 Længdespring Piger 13 år 2 - 09:00
275 418 3.81 19 Matilde Willer (2000) Længdespring Piger 13 år 2 - 09:00
276 431 4.41 5 Olivia Tuokila (2000) 4.44 Længdespring Piger 13 år 2 - 09:00
277 432 3.95 16 Ophelia Buch (2000) 4.27 Længdespring Piger 13 år 2 - 09:00
278 442 4.05 14 Selma Staun (2000) 4.15 Længdespring Piger 13 år 2 - 09:00
279 450 4.19 10 Suzanne Andersen (2000) 4.34 Længdespring Piger 13 år 2 - 09:00
280 356 6.76 3 Christian Munch Skylv (2001) 7.59 Kuglestød Drenge 12 år 2 - 09:00
281 386 6.36 6 Jonathan Thulstrup (2001) Kuglestød Drenge 12 år 2 - 09:00
282 409 DNS Magnus Skjøtt Jensen (2001) 8.94 Kuglestød Drenge 12 år 2 - 09:00
283 475 9.90 3 Andreas Gorm Hansen (1999) 60 meter hæk - Round 1 Drenge 14-15 år 2 - 09:10
284 376 10.27 4 Gustav Lundholm Nielsen (1998) 10.52 60 meter hæk - Round 1 Drenge 14-15 år 2 - 09:10
285 445 8.75 1 Simon Traore (1998) 8.34 60 meter hæk - Round 1 Drenge 14-15 år 2 - 09:10
286 448 9.55 2 Sofus Rasmus Clausen (1998) 60 meter hæk - Round 1 Drenge 14-15 år 2 - 09:10
287 455 10.08 4 Virgil Topholm Hartmann (1998) 10.46 60 meter hæk - Round 1 Drenge 14-15 år 2 - 09:10
288 413 5.33.28 1 Marie Falkebo Jensen (2003) 5.31.87 1500 meter Piger 10 år 2 - 09:30
289 430 5.57.02 2 Nikoline Høegh Ørum-Niels (2002) 1500 meter Piger 11 år 2 - 09:30
290 341 5.50.70 3 Anna Sofie Frænde (2001) 5.52.01 1500 meter Piger 12 år 2 - 09:45
291 469 6.15.11 7 Cecilie Boesdal (2001) 1500 meter Piger 12 år 2 - 09:45
292 379 5.29.62 1 Ingrid Eckardt (2001) 5.30.81 1500 meter Piger 12 år 2 - 09:45
293 453 5.35.04 2 Viktoria Dommer (2001) 5.39.50 1500 meter Piger 12 år 2 - 09:45
294 340 5.41.59 4 Anna Mark Helwigh (2000) 5.44.25 1500 meter Piger 13 år 2 - 09:50
295 377 5.29.25 1 Hannah Illum Petersen (2000) 5.15.61 1500 meter Piger 13 år 2 - 09:50
296 389 5.46.66 5 Julie Falkebo Jensen (2000) 4.40.22 1500 meter Piger 13 år 2 - 09:50
297 396 5.29.42 2 Laura Nørrung Poulsen (2000) 5.18.04 1500 meter Piger 13 år 2 - 09:50
298 344 5.00.53 4 Asta Kielgast (1999) 5.09.87 1500 meter Piger 14-15 år 2 - 10:05
299 345 5.37.10 8 Astrid Bager (1999) 5.49.41 1500 meter Piger 14-15 år 2 - 10:05
300 359 4.55.80 3 Clara Kall (1999) 50.19 1500 meter Piger 14-15 år 2 - 10:05
301 384 5.39.02 9 Johanna Skylv Munch (1999) 5.33.95 1500 meter Piger 14-15 år 2 - 10:05
302 414 4.53.24 1 Maria H.B. Andersen (1998) 4.45.02 1500 meter Piger 14-15 år 2 - 10:05
303 330 1.77 2 Albert Kuhlmann (1997) 1.80 Højdespring Drenge 16-17 år 2 - 10:05
304 350 1.60 5 Bulut Tümer Busali (1997) 1.65 Højdespring Drenge 16-17 år 2 - 10:05
305 420 1.60 5 Mikkel Lysholt Petersen (1997) 1.70 Højdespring Drenge 16-17 år 2 - 10:05
306 441 1.65 4 Sebastian Pedersen (1997) 1.64 Højdespring Drenge 16-17 år 2 - 10:05
307 331 1.80 2 Alexander Hornshøj (1994) 1.85 Højdespring Drenge 18-19 år 2 - 10:05
308 417 1.90 1 Massin Aid Bouziad (1995) 1.93 Højdespring Drenge 18-19 år 2 - 10:05
309 407 10.19 1 Mads Lund (2000) 9.84 Kuglestød Drenge 13 år 2 - 10:05
310 347 5.12.54 2 Augusta Korsgaard (1997) 5.19.40 1500 meter Piger 16-17 år 2 - 10:25
311 434 3.91 4 Oswald Carstensen (2002) 3.84 Længdespring Drenge 11 år 2 - 10:25
312 382 6.12.23 4 Jakob Haugaard Bohl Ander (2003) 1500 meter Drenge 10 år 2 - 10:35
313 400 5.28.96 1 Linus Lindquist (2002) 5.41.26 1500 meter Drenge 11 år 2 - 10:35
314 360 5.04.41 2 Conrad Lind (2001) 4.57.92 1500 meter Drenge 12 år 2 - 10:50
315 386 6.06.76 7 Jonathan Thulstrup (2001) 6.42.15 1500 meter Drenge 12 år 2 - 10:50
316 446 5.47.77 6 Sofus Fich (2001) 6.02.13 1500 meter Drenge 12 år 2 - 10:50
317 357 5.49.62 6 Christoffer Bernsen (2000) 5.48.69 1500 meter Drenge 13 år 2 - 11:00
318 440 5.07.85 2 Sebastian Nielsen (2000) 4.58.84 1500 meter Drenge 13 år 2 - 11:00
319 332 5.52.72 11 Alexander Lynge Sørensen (1999) 1500 meter Drenge 14-15 år 2 - 11:10
320 402 DNS Louis Henriksen (1999) 5.02.48 1500 meter Drenge 14-15 år 2 - 11:10
321 403 5.03.92 6 Louis Hermann (1999) 1500 meter Drenge 14-15 år 2 - 11:10
322 411 DNS Malthe Nielsen (1999) 5.02.83 1500 meter Drenge 14-15 år 2 - 11:10
323 334 DNS Améli Kampp (2001) 4.11 Længdespring Piger 12 år 2 - 11:10
324 341 3.70 7 Anna Sofie Frænde (2001) 3.79 Længdespring Piger 12 år 2 - 11:10
325 469 3.45 9 Cecilie Boesdal (2001) 3.57 Længdespring Piger 12 år 2 - 11:10
326 370 4.37 2 Esther Vöge-Widding (2001) 4.08 Længdespring Piger 12 år 2 - 11:10
327 378 4.52 1 Ida Beiter Bomme (2001) 4.49 Længdespring Piger 12 år 2 - 11:10
328 379 4.09 4 Ingrid Eckardt (2001) 4.11 Længdespring Piger 12 år 2 - 11:10
329 443 3.79 6 Signe Grevy Ejstrup (2001) 3.61 Længdespring Piger 12 år 2 - 11:10
330 408 7.60 2 Mads Rubek Vitoft (2003) Kuglestød Drenge 10 år 2 - 11:10
331 449 5.60 5 Sophus Vöge-Widding (2003) 5.44 Kuglestød Drenge 10 år 2 - 11:10
332 375 4.21.47 2 Gustav Krøll (1996) 4.18.94 1500 meter Drenge 16-17 år 2 - 11:30
333 383 4.19.60 1 Joakim Engelbrecht (1996) 4.18.10 1500 meter Drenge 16-17 år 2 - 11:30
334 428 4.35.11 4 Niclas Nygaard (1996) 4.48.57 1500 meter Drenge 16-17 år 2 - 11:30
335 437 4.35.52 5 Remi Rosseau (1997) 4.48.10 1500 meter Drenge 16-17 år 2 - 11:30
336 413 31.10 1 Marie Falkebo Jensen (2003) 31.44 200 meter Piger 10 år 2 - 11:45
337 356 1.25 4 Christian Munch Skylv (2001) 1.20 Højdespring Drenge 12 år 2 - 11:45
338 358 DNS Clara Elvira Paludan (2002) 31.34 200 meter Piger 11 år 2 - 11:50
339 401 33.55 4 Liv Nedergaard (2002) 33.86 200 meter Piger 11 år 2 - 11:50
340 412 35.64 8 Maria Boesdal (2002) 34.25 200 meter Piger 11 år 2 - 11:50
341 430 35.51 7 Nikoline Høegh Ørum-Niels (2002) 35.79 200 meter Piger 11 år 2 - 11:50
342 442 1.90 1 Selma Staun (2000) 2.00 Stangspring Piger 13 år 2 - 11:50
343 415 2.70 2 Maria Selck (1999) 2.70 Stangspring Piger 14-15 år 2 - 11:50
344 422 2.00 4 Mille Lindholm Pedersen (1999) 2.00 Stangspring Piger 14-15 år 2 - 11:50
345 423 3.30 1 Mira Guldbrandsen (1998) 3.20 Stangspring Piger 14-15 år 2 - 11:50
346 382 3.09 9 Jakob Haugaard Bohl Ander (2003) 3.29 Længdespring Drenge 10 år 2 - 11:50
347 408 3.35 7 Mads Rubek Vitoft (2003) Længdespring Drenge 10 år 2 - 11:50
348 447 4.22 1 Sofus Peter Lassen (2003) 4.14 Længdespring Drenge 10 år 2 - 11:50
349 449 2.56 11 Sophus Vöge-Widding (2003) 2.66 Længdespring Drenge 10 år 2 - 11:50
350 434 9.42 1 Oswald Carstensen (2002) 8.54 Kuglestød Drenge 11 år 2 - 11:50
351 334 DNS Améli Kampp (2001) 31.67 200 meter Piger 12 år 2 - 12:00
352 341 34.03 7 Anna Sofie Frænde (2001) 34.83 200 meter Piger 12 år 2 - 12:00
353 378 30.61 2 Ida Beiter Bomme (2001) 3.12 200 meter Piger 12 år 2 - 12:00
354 443 35.11 8 Signe Grevy Ejstrup (2001) 35.65 200 meter Piger 12 år 2 - 12:00
355 453 30.00 1 Viktoria Dommer (2001) 30.26 200 meter Piger 12 år 2 - 12:00
356 476 DNS Cecilie Næsby (2000) 200 meter Piger 13 år 2 - 12:15
357 369 28.39 2 Emma Eriksen (2000) 28.67 200 meter Piger 13 år 2 - 12:15
358 474 29.09 6 Iona Pardis White (2000) 200 meter Piger 13 år 2 - 12:15
359 389 DNS Julie Falkebo Jensen (2000) 31.36 200 meter Piger 13 år 2 - 12:15
360 418 33.12 16 Matilde Willer (2000) 200 meter Piger 13 år 2 - 12:15
361 431 28.97 4 Olivia Tuokila (2000) 28.09 200 meter Piger 13 år 2 - 12:15
362 450 30.34 8 Suzanne Andersen (2000) 29.78 200 meter Piger 13 år 2 - 12:15
363 382 34.66 8 Jakob Haugaard Bohl Ander (2003) 34.62 200 meter Drenge 10 år 2 - 12:45
364 447 30.37 1 Sofus Peter Lassen (2003) 31.43 200 meter Drenge 10 år 2 - 12:45
365 434 31.62 2 Oswald Carstensen (2002) 31.88 200 meter Drenge 11 år 2 - 13:00
366 364 1.51 1 Emil Frænde (2000) 1.45 Højdespring Drenge 13 år 2 - 13:00
367 336 4.41 9 Andrea Steen Sørensen (1999) Længdespring Piger 14-15 år 2 - 13:00
368 339 4.37 10 Ane Kjærgaard (1998) 4.39 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 13:00
369 343 5.14 2 Anne Sofie Kirkegaaard (1998) 4.54 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 13:00
370 366 4.67 6 Emilie Hansen (1999) Længdespring Piger 14-15 år 2 - 13:00
371 373 4.08 18 Freja Lomholt (1999) Længdespring Piger 14-15 år 2 - 13:00
372 385 3.60 26 Johanne Wiedemann Simonse (1999) 3.78 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 13:00
373 391 DNS Karla Sonne Søndergaard (1999) 4.76 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 13:00
374 392 DNS Karoline Mangor (1998) 4.83 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 13:00
375 404 DNS Louise Wessel Leroy (1999) 3.92 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 13:00
376 410 DNS Malou Celia Postvang (1999) 3.83 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 13:00
377 422 DNS Mille Lindholm Pedersen (1999) 4.24 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 13:00
378 424 3.84 22 Nana Birch Krull (1999) 3.96 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 13:00
379 438 5.04 3 Rikke Andersen (1998) 4.97 Længdespring Piger 14-15 år 2 - 13:00
380 475 10.42 4 Andreas Gorm Hansen (1999) Kuglestød Drenge 14-15 år 2 - 13:00
381 346 9.74 6 August Hallberg (1998) Kuglestød Drenge 14-15 år 2 - 13:00
382 376 8.23 13 Gustav Lundholm Nielsen (1998) 8.74 Kuglestød Drenge 14-15 år 2 - 13:00
383 427 9.01 9 Nicholas W Søjnæs (1998) Kuglestød Drenge 14-15 år 2 - 13:00
384 429 12.76 1 Nikolaj Lind Andersen (1998) 11.58 Kuglestød Drenge 14-15 år 2 - 13:00
385 337 33.24 10 Andreas Christoffersen (2001) 33.23 200 meter Drenge 12 år 2 - 13:15
386 386 35.68 12 Jonathan Thulstrup (2001) 38.02 200 meter Drenge 12 år 2 - 13:15
387 409 30.39 2 Magnus Skjøtt Jensen (2001) 29.95 200 meter Drenge 12 år 2 - 13:15
388 357 35.01 10 Christoffer Bernsen (2000) 34.33 200 meter Drenge 13 år 2 - 13:30
389 364 27.51 2 Emil Frænde (2000) 28.42 200 meter Drenge 13 år 2 - 13:30
390 407 28.39 3 Mads Lund (2000) 28.31 200 meter Drenge 13 år 2 - 13:30
391 435 28.81 4 Peter Moll Berg (2000) 28.78 200 meter Drenge 13 år 2 - 13:30
392 440 29.04 6 Sebastian Nielsen (2000) 28.67 200 meter Drenge 13 år 2 - 13:30
393 408 1.15 3 Mads Rubek Vitoft (2003) Højdespring Drenge 10 år 2 - 13:30
394 447 1.29 1 Sofus Peter Lassen (2003) 1.25 Højdespring Drenge 10 år 2 - 13:30
395 449 1.00 6 Sophus Vöge-Widding (2003) 1.04 Højdespring Drenge 10 år 2 - 13:30
396 381 27.73 5 Jacob Hvorup (1999) 28.48 200 meter Drenge 14-15 år 2 - 13:45
397 394 DNS Kirstine Odgaard Herr (1997) 3.30 Stangspring Piger 16-17 år 2 - 14:00
398 404 DNS Louise Wessel Leroy (1999) 32.84 200 meter Piger 14-15 år 2 - 14:15
399 414 28.86 6 Maria H.B. Andersen (1998) 28.16 200 meter Piger 14-15 år 2 - 14:15
400 424 32.58 24 Nana Birch Krull (1999) 32.37 200 meter Piger 14-15 år 2 - 14:15
401 330 11.09 5 Albert Kuhlmann (1997) Kuglestød Drenge 16-17 år 2 - 14:15
402 406 11.89 2 Mads Bæk-Larsen (1996) 10.76 Kuglestød Drenge 16-17 år 2 - 14:15
403 420 11.19 4 Mikkel Lysholt Petersen (1997) Kuglestød Drenge 16-17 år 2 - 14:15
404 334 DNS Améli Kampp (2001) 60 meter hæk Piger 12 år 2 - 14:50
405 370 DNF 9997 Esther Vöge-Widding (2001) 11.97 60 meter hæk Piger 12 år 2 - 14:50
406 378 11.35 1 Ida Beiter Bomme (2001) 60 meter hæk Piger 12 år 2 - 14:50
407 379 11.83 2 Ingrid Eckardt (2001) 11.56 60 meter hæk Piger 12 år 2 - 14:50
408 453 11.93 3 Viktoria Dommer (2001) 60 meter hæk Piger 12 år 2 - 14:50
409 340 11.28 3 Anna Mark Helwigh (2000) 1.22 60 meter hæk Piger 13 år 2 - 15:00
410 396 11.87 5 Laura Nørrung Poulsen (2000) 60 meter hæk Piger 13 år 2 - 15:00
411 432 10.93 1 Ophelia Buch (2000) 11.03 60 meter hæk Piger 13 år 2 - 15:00
412 348 4.98 4 Benedicte Heegaard (1997) 5.30 Længdespring Piger 16-17 år 2 - 15:00
413 353 5.17 3 Cathrine Vintergaard Ott (1996) 5.25 Længdespring Piger 16-17 år 2 - 15:00
414 362 4.87 7 Ditte Schmidt (1997) 5.06 Længdespring Piger 16-17 år 2 - 15:00
415 387 4.83 8 Josefine Müntzberg (1996) 4.74 Længdespring Piger 16-17 år 2 - 15:00
416 394 DNS Kirstine Odgaard Herr (1997) 5.03 Længdespring Piger 16-17 år 2 - 15:00
417 395 4.88 6 Kristina Sieland (1996) 4.98 Længdespring Piger 16-17 år 2 - 15:00
418 397 5.43 1 Laura Tølløse (1997) 5.49 Længdespring Piger 16-17 år 2 - 15:00
419 425 4.33 12 Nana Mägi (1997) 4.00 Længdespring Piger 16-17 år 2 - 15:00
420 336 10.84 5 Andrea Steen Sørensen (1999) 10.80 60 meter hæk - Final Piger 14-15 år 2 - 15:10
421 343 9.67 1 Anne Sofie Kirkegaaard (1998) 9.76 60 meter hæk - Final Piger 14-15 år 2 - 15:10
422 366 9.84 2 Emilie Hansen (1999) 10.01 60 meter hæk - Final Piger 14-15 år 2 - 15:10
423 392 7 Karoline Mangor (1998) 9.62 60 meter hæk - Final Piger 14-15 år 2 - 15:10
424 415 9.86 3 Maria Selck (1999) 10.34 60 meter hæk - Final Piger 14-15 år 2 - 15:10
425 423 10.00 4 Mira Guldbrandsen (1998) 9.90 60 meter hæk - Final Piger 14-15 år 2 - 15:10
426 337 11.48 1 Andreas Christoffersen (2001) 60 meter hæk Drenge 12 år 2 - 15:20
427 446 13.20 4 Sofus Fich (2001) 60 meter hæk Drenge 12 år 2 - 15:20
428 364 11.13 2 Emil Frænde (2000) 60 meter hæk Drenge 13 år 2 - 15:30
429 407 DNS Mads Lund (2000) 10.41 60 meter hæk Drenge 13 år 2 - 15:30
430 348 9.35 1 Benedicte Heegaard (1997) 60 meter hæk Piger 16-17 år 2 - 15:40
431 362 10.24 3 Ditte Schmidt (1997) 60 meter hæk Piger 16-17 år 2 - 15:40
432 394 DNS Kirstine Odgaard Herr (1997) 10.09 60 meter hæk Piger 16-17 år 2 - 15:40
433 451 10.50 3 Thorvald Jørgensen (1995) Kuglestød Drenge 18-19 år 2 - 15:40
434 475 9.84 5 Andreas Gorm Hansen (1999) 9.90 60 meter hæk - Final Drenge 14-15 år 2 - 16:00
435 376 DNS Gustav Lundholm Nielsen (1998) 10.27 60 meter hæk - Final Drenge 14-15 år 2 - 16:00
436 445 8.61 1 Simon Traore (1998) 8.75 60 meter hæk - Final Drenge 14-15 år 2 - 16:00
437 448 9.25 2 Sofus Rasmus Clausen (1998) 9.55 60 meter hæk - Final Drenge 14-15 år 2 - 16:00
438 455 9.86 6 Virgil Topholm Hartmann (1998) 10.08 60 meter hæk - Final Drenge 14-15 år 2 - 16:00
439 376 10.92 2 Gustav Lundholm Nielsen (1998) 10.76 Trespring Drenge 14-15 år 2 - 16:00
440 381 DNS Jacob Hvorup (1999) Trespring Drenge 14-15 år 2 - 16:00
441 330 9.64 4 Albert Kuhlmann (1997) 60 meter hæk Drenge 16-17 år 2 - 16:10
442 420 DNS Mikkel Lysholt Petersen (1997) 60 meter hæk Drenge 16-17 år 2 - 16:10
443 441 9.53 2 Sebastian Pedersen (1997) 60 meter hæk Drenge 16-17 år 2 - 16:10
444 417 8.74 1 Massin Aid Bouziad (1995) 60 meter hæk Drenge 18-19 år 2 - 16:20