Afslutningsstævne • 2020 Sep 25 - Sep 27 • Greve Stadion • Greve

ALL
Kvinder 60-65 år

 

 

Piger 14-15 år - 200 meter - Day 2 at 17:10
Heats: 3
Løb: Ved normalt startsted
RESULTS - Finished, unofficial
# Result Name Team
HEAT 1 / 3 - w:+2.1
8 28.07 Mathilde Olsen (2006) DEN-Greve Atletik
9 28.57 Rosa Min Poulsen (2006) DEN-FIF Hillerød
11 28.93 Camille Ploug Wagner (2006) DEN-Køge Atletik
13 29.10 Benedicte Pedersen (2006) DEN-Holte IF
16 29.47 Manja Lund Jørgensen (2005) DEN-Greve Atletik
17 29.62 Cornelia Havsteen (2005) DEN-Holte IF
19 29.73 Viola Jensen (2006) DEN-Greve Atletik
HEAT 2 / 3 - w:+2.0
12 28.98 Laura Diaz Friis (2006) DEN-Sparta
14 29.30 Laura Halberg Nome (2006) DEN-Bagsværd AC
15 29.38 Frida Revall (2006) DEN-Greve Atletik
18 29.66 Signe Kensø (2006) DEN-Herlev Atletik
20 29.96 Ada Nissen Thyrsted (2006) DEN-Amager Atletik
21 30.62 Jamilla Jensen (2006) DEN-Herlev Atletik
22 30.72 Sophia Bosack (2006) DEN-Bagsværd AC
HEAT 3 / 3 - w:+2.0
1 26.56 Helena Reijnen (2005) DEN-Sparta
2 26.60 Solvej Møller (2005) DEN-Greve Atletik
3 27.02 Sarah Engsig-Karup (2006) DEN-Bagsværd AC
4 27.26 Emilie Børregaard Voigt (2005) DEN-Sparta
5 27.32 Anna E B Pedersen (2005) DEN-Sparta
6 27.69 Aurora Suaez A Thorstrup (2006) DEN-Sparta
7 27.78 Natasha Burkal (2006) DEN-Helsingør IF
10 28.72 Pil Nedergaard (2006) DEN-Sparta
START LIST
# Q Name Team BibNo PB SB
HEAT 1 / 3
2 Mathilde Olsen (2006) DEN-Greve Atletik
3 Manja Lund Jørgensen (2005) DEN-Greve Atletik
4 Rosa Min Poulsen (2006) DEN-FIF Hillerød
5 Benedicte Pedersen (2006) DEN-Holte IF
6 Cornelia Havsteen (2005) DEN-Holte IF
7 Viola Jensen (2006) DEN-Greve Atletik
8 Camille Ploug Wagner (2006) DEN-Køge Atletik
HEAT 2 / 3
2 30.4 Jamilla Jensen (2006) DEN-Herlev Atletik
3 30.22 Sophia Bosack (2006) DEN-Bagsværd AC
4 29.99 Signe Kensø (2006) DEN-Herlev Atletik
5 29.06 Laura Halberg Nome (2006) DEN-Bagsværd AC
6 29.50 Laura Diaz Friis (2006) DEN-Sparta
7 30.02 Ada Nissen Thyrsted (2006) DEN-Amager Atletik
8 30.61 Frida Revall (2006) DEN-Greve Atletik
HEAT 3 / 3
1 28.70 Pil Nedergaard (2006) DEN-Sparta
2 27.70 Aurora Suaez A Thorstrup (2006) DEN-Sparta
3 27.49 Helena Reijnen (2005) DEN-Sparta
4 26.89 Solvej Møller (2005) DEN-Greve Atletik
5 26.60 Emilie Børregaard Voigt (2005) DEN-Sparta
6 27.42 Sarah Engsig-Karup (2006) DEN-Bagsværd AC
7 27.55 Anna E B Pedersen (2005) DEN-Sparta
8 28.50 Natasha Burkal (2006) DEN-Helsingør IF