Afslutningsstævne • 2020 Sep 25 - Sep 27 • Greve Stadion • Greve

ALL
Kvinder 60-65 år

 

 

Drenge 8-9 år - 60 meter - Day 2 at 10:50
Heats: 3
Løb: Ved normalt startsted
RESULTS - Finished, unofficial
# Result Name Team
HEAT 1 / 3 - w:-0.3
1 10.82 Gustav Lagerqvist (2011) DEN-Bagsværd AC
2 10.86 Jacub Grabowski (2012) DEN-Greve Atletik
3 10.92 Atle Oliveira-Borg (2011) DEN-Bagsværd AC
4 10.95 Frej Engsig-Karup (2012) DEN-Bagsværd AC
5 11.36 Oliver Looms Zibar (2012) DEN-Holte IF
6 11.65 Daniel Spang Olsen (2012) DEN-Køge Atletik
7 11.83 Villads Magnus Plambech Hansen (2012) DEN-Greve Atletik
8 12.01 Tobias R andersen (2011) DEN-Greve Atletik
HEAT 2 / 3 - w:-0.1
1 10.06 Storm Breinholst (2013) DEN-Amager Atletik
2 10.14 Hektor-Gabriel Kronborg (2011) DEN-KIF
3 10.23 Theodore Banerjee (2011) DEN-KIF
4 10.35 August Hviid (2011) DEN-FIF Atletik & Motion
5 10.44 Bertram Nøddekær (2011) DEN-Bagsværd AC
6 10.48 Milo Boye (2011) DEN-Bagsværd AC
7 10.52 Viggo Lysemose NIelsen (2011) DEN-IK Hellas
8 10.97 Sebastian Gretlund (2012) DEN-Amager Atletik
HEAT 3 / 3 - w:-0.1
1 9.18 Ander Månsson (2011) SWE-Åhus FIK
2 9.59 Jonas Kofoed-Nielsen (2011) DEN-Amager Atletik
3 9.79 Christopher L Winther (2011) DEN-Ballerup AK
4 9.80 Asger Lund - Bretlau (2011) DEN-Sparta
5 9.96 Albert Arrey Montmany (2012) DEN-Sparta
6 10.02 Bjørn Jensen (2011) DEN-IK Hellas
7 10.11 Holger Vitus Flensborg (2012) DEN-Sparta
8 10.21 Villas Mieth Johansen (2011) DEN-IK Hellas
START LIST
# Q Name Team BibNo PB SB
HEAT 1 / 3
1 12.02 Villads Magnus Plambech Hansen (2012) DEN-Greve Atletik
2 11.51 Tobias R andersen (2011) DEN-Greve Atletik
3 11.13 Gustav Lagerqvist (2011) DEN-Bagsværd AC
4 10.94 Jacub Grabowski (2012) DEN-Greve Atletik
5 10.92 Atle Oliveira-Borg (2011) DEN-Bagsværd AC
6 11.12 Frej Engsig-Karup (2012) DEN-Bagsværd AC
7 11.21 Oliver Looms Zibar (2012) DEN-Holte IF
8 11.70 Daniel Spang Olsen (2012) DEN-Køge Atletik
HEAT 2 / 3
1 10.77 Sebastian Gretlund (2012) DEN-Amager Atletik
2 10.54 Viggo Lysemose NIelsen (2011) DEN-IK Hellas
3 10.47 Theodore Banerjee (2011) DEN-KIF
4 10.20 Storm Breinholst (2013) DEN-Amager Atletik
5 10.11 Hektor-Gabriel Kronborg (2011) DEN-KIF
6 10.25 August Hviid (2011) DEN-FIF Atletik & Motion
7 10.49 Bertram Nøddekær (2011) DEN-Bagsværd AC
8 10.58 Milo Boye (2011) DEN-Bagsværd AC
HEAT 3 / 3
1 10.03 Bjørn Jensen (2011) DEN-IK Hellas
2 9.98 Holger Vitus Flensborg (2012) DEN-Sparta
3 9.88 Asger Lund - Bretlau (2011) DEN-Sparta
4 9.73 Jonas Kofoed-Nielsen (2011) DEN-Amager Atletik
5 9.41 Ander Månsson (2011) SWE-Åhus FIK
6 9.83 Christopher L Winther (2011) DEN-Ballerup AK
7 9.96 Albert Arrey Montmany (2012) DEN-Sparta
8 10.03 Villas Mieth Johansen (2011) DEN-IK Hellas