FIF Klubmesterskab i 3 kamp • 2020 Oct 04 • Frederiksberg Stadion • Frederiksberg

ALL
Ekstra

 

 

Piger 10-11 år - 3-kamp - Day 1 at
RESULTS - Official
# Result Name Team
1 2529 Karla Kathrine Viggers Fabild (2010) DEN-FIF Atletik & Motion
2 2517 Laura Lehman Jensen (2010) DEN-FIF Atletik & Motion
3 2266 Ella Kristine Meyer Jørgensen (2010) DEN-FIF Atletik & Motion
4 2089 Mynthe Allinham Månsson (2009) DEN-FIF Atletik & Motion
5 2045 Siri Milter Fausager (2009) DEN-FIF Atletik & Motion
6 1890 Rosa Steinicke (2009) DEN-FIF Atletik & Motion
7 1860 Eleanor Eivor Klosterborg (2009) DEN-FIF Atletik & Motion
8 1715 Liva Rosenkvist Fenger (2009) DEN-FIF Atletik & Motion
9 1707 Nora Beyer-Flodin (2010) DEN-FIF Atletik & Motion
10 1625 Josefine Hvegholm (2009) DEN-FIF Atletik & Motion
11 1523 Mie Leonora Kobberø (2010) DEN-FIF Atletik & Motion
12 1351 Sophia Bach Fischer (2010) DEN-FIF Atletik & Motion
13 1309 Marie Skovgaard (2010) DEN-FIF Atletik & Motion
14 1305 Karthrine Filtenborg Madsen (2010) DEN-FIF Atletik & Motion
Name 60 meter 400 meter Højdespring Længdespring Kuglestød Points
Karla Kathrine Viggers Fabild (2010) 9.40
1016
+0.7




4.32
1032
+0.0
4.40
481
2529
Laura Lehman Jensen (2010) 10.15
784
+0.7


1.19
822


7.19
911
2517
Ella Kristine Meyer Jørgensen (2010) 10.23
761
-0.4




3.70
800
+0.0
5.72
705
2266
Mynthe Allinham Månsson (2009) 10.65
642
+0.7




3.40
674
-0.4
6.17
773
2089
Siri Milter Fausager (2009) 10.37
720
+0.7


1.10
681


5.34
644
2045
Rosa Steinicke (2009)

1.21.78
632


3.42
683
+0.0
4.93
575
1890
Eleanor Eivor Klosterborg (2009) 10.68
634
-0.4




3.33
644
+0.0
4.97
582
1860
Liva Rosenkvist Fenger (2009) 11.17
507
-0.4


1.05
599


5.13
609
1715
Nora Beyer-Flodin (2010) 10.62
651
-0.4




3.21
590
-0.9
4.32
466
1707
Josefine Hvegholm (2009) 10.87
584
+0.7




3.19
581
-0.3
4.29
460
1625
Mie Leonora Kobberø (2010) 11.06
535
+0.7




2.96
473
+0.0
4.59
515
1523
Sophia Bach Fischer (2010) 11.18
504
-0.4




2.88
434
+0.0
4.04
413
1351
Marie Skovgaard (2010)

1.26.80
498


3.06
520
+0.0
3.43
291
1309
Karthrine Filtenborg Madsen (2010) 11.70
380
-0.4




2.74
365
+0.0
4.84
560
1305
START LIST
# Q Name Team BibNo PB SB
1 Ella Kristine Meyer Jørgensen (2010) DEN-FIF Atletik & Motion
2 Laura Lehman Jensen (2010) DEN-FIF Atletik & Motion
3 Mie Leonora Kobberø (2010) DEN-FIF Atletik & Motion
4 Josefine Hvegholm (2009) DEN-FIF Atletik & Motion
5 Sophia Bach Fischer (2010) DEN-FIF Atletik & Motion
6 Karla Kathrine Viggers Fabild (2010) DEN-FIF Atletik & Motion
7 Karthrine Filtenborg Madsen (2010) DEN-FIF Atletik & Motion
8 Eleanor Eivor Klosterborg (2009) DEN-FIF Atletik & Motion
9 Marie Skovgaard (2010) DEN-FIF Atletik & Motion
10 Rosa Steinicke (2009) DEN-FIF Atletik & Motion
11 Mynthe Allinham Månsson (2009) DEN-FIF Atletik & Motion
12 Liva Rosenkvist Fenger (2009) DEN-FIF Atletik & Motion
13 Siri Milter Fausager (2009) DEN-FIF Atletik & Motion
14 Nora Beyer-Flodin (2010) DEN-FIF Atletik & Motion